بوتاکس پیشانی چگونه است ؟ مزایای بوتاکس پیشانی

دراین مطلب به مزایای بوتاکس پیشانی و روشهای مختلف انجام بوتاکس پیشانی خواهیم پرداخت ، مهم است که به مشورت و هدایت پزشک تخصصی مراجعه کنید و اطمینان حاصل کنید که بوتاکس پیشانی مناسب برای شماست و تمامی جوانب و نتایج ممکن را بشناسید.

بیشتر
لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد یک عملکردی است که در طی آن موهای ناخواسته در نواحی مختلف در بدن مانند صورت، پشت لب، پیشانی، گوش و گردن، شکم و ناحیه تناسلی، چانه و گونه رشد می‌نماید، از طریق پالس‌های لیزر، فولیکول موجود بر روی مو از بین می‌رود.

بیشتر
بوتاکس زیر بغل

بوتاکس زیر بغل ، روشها و فواید و مضرات بوتاکس زیر بغل

روش‌های بوتاکس زیر بغل معمولاً شامل تزریق بوتاکس (بوتولینوم توکسین نوع A) به عضلات زیر بغل است. در ادامه، به برخی از روش‌های استفاده شده در بوتاکس زیر بغل اشاره می‌کنم . پس از تهیه آمپول در ابتدا، پزشک یا پرستار مسئول آمپول بوتاکس را آماده می‌کند. این آمپول شامل مقدار معینی از بوتاکس می‌باشد که برای تزریق به منطقه زیر بغل استفاده خواهد شد.

بیشتر
تزریق چربی به باسن

تزریق چربی به باسن ، روش جراحی زیبایی تزریق چربی به باسن

پر کردن باسن با چربی و تزریق چربی به باسن ، یک روش جراحی زیبایی است که در آن، چربی از مناطق دیگری از بدن اخذ شده و به منطقه باسن تزریق می‌شود. در ادامه، توضیحاتی درباره پر کردن باسن با چربی را به صورت خلاصه آورده‌ام .

بیشتر
بوتاکس معده

بوتاکس معده چیست؟

بوتاکس معده یک روش ترکیبی از بوتاکس و آزادسازی آهسته داروی فرمتیدین است که ممکن است برخی فواید در مدیریت و کاهش وزن داشته باشد. در ادامه، به برخی از این فواید اشاره می‌کنم . تأثیر بوتاکس معده معمولاً موقتی است و به طور عمومی پس از چند ماه کاهش می‌یابد. این برای افرادی که تغییر دائمی در ساختار معده را نمی‌خواهند، مناسب است.

بیشتر
تزریق چربی

تزریق چربی چیست ؟ مراحل تزریق چربی

تزریق چربی (Fat Injection) یا همچنین به آن نام لیپوفیلینگ (Lipofilling) یا ترمیم حجم با چربی اطلاق می‌شود. این روش جراحی زیبایی است که در آن چربی از بخش‌هایی از بدن شما که دارای چربی اضافه هستند، مانند ناحیه شکم، پهلوها یا ران‌ها، جمع‌آوری می‌شود و سپس به مناطق دیگری از بدن که نیاز به حجم بیشتر دارند، مثل لبها، خط لبخند، گونه‌ها، جلوی صورت یا سایر ناحیه‌ها تزریق می‌شود.

بیشتر